Ostrzeżenie 18+

Serwis może zawierać treści przeznaczone dla osób pełnoletnich,
chcesz kontunuować?

Tak, jestem pełnoletni Nie, rezygnuję

Adult warning 18+

This web page may contain content intended for adults,
do you want to continue?

Yes, i'm an adult No, i want to leave

Dziewczyna szuka bogatego, realnego mężczyzny

DziewczynaSzuka.pl

Zarejstruj się darmo i znajdz swoje przeznaczenie!

Zarejestruj się
Laura - Czuła kochanka - lauraa.pl
S $

Laura - Czuła kochanka - lauraa.pl

Poznań
24 lata

Imię
Laura - Czuła kochanka - lauraa.pl
Wiek
24 lata
Województwo
Wielkopolskie
Miejscowość
Poznań

Opisz siebie/kogo szukasz

Jeśli lubisz naturalne, ciepłe, otwarte kobiety oraz spotkania na najwyższym poziomie, to świetnie trafiłeś. Zapraszam na miłe spotkanie pełne czułości, namiętności, gorących pocałunków, pieszczot i niesamowitego seksu. W trakcie spotkania możesz poczuć się jak ze swoją dziewczyną - będzie swobodnie i niespiesznie. Poświęcę Tobie całą swoją uwagę i sprawię, że zapamiętasz nasze spotkanie na długo.

O mnie
Jestem Laura. Mam 22 lata. Jestem piękną dziewczyną pełną naturalnego seksapilu. Lubię bliskość, seks, przytulanie i namiętne pocałunki. Mam w sobie dużo uroku, którym mogę osłodzić Tobie dni i noce... Lecz ostrzegam, że szybko uzależniam... ;)


Ważne informacje
- Jeśli chcesz, żeby spotkanie miało charakter GFE, wspomnij o tym podczas umawiania się.
- Płatność następuje zawsze na początu spotkania. Miło, jeśli sam od razu zapłacisz i nie będę musiała o to prosić :) Spotkanie w hotelu płatne jest z góry.
- Oferuję seks klasyczny, oralny i analny, zawsze w zabezpieczeniu. Spotkanie na seks analny proszę umawiać kilka godzin wcześniej.
- Spotykam się tylko z mężczyznami. Nie spotykam się z kobietami, parami, ani duetami.
- Podczas spotkania możliwe jest kilkukrotne spełnienie. Płacąc za godzinne spotkanie, możesz w pełni wykorzystać swój czas.
- Jeśli nie odbieram, to znaczy, że właśnie pracuję albo w danym dniu jestem niedostępna. Aktualne informacje o mojej dostępności znajdziesz na mojej stronie

- W ciągu dnia możemy spotkać się u mnie w apartamencie lub u Ciebie w hotelu. Na spotkania całonocne dojeżdżam do hoteli (hotele 4* i 5* na terenie Poznania). Dojeżdżam na spotkania minimum dwugodzinne.

WIĘCEJ na mojej stronie www,lauraa,pl

Zapraszam

Mogą Cię zainteresować